Debat i nxehtë në mes Ziadin Selës dhe Izet Mexhitit (VIDEO)

Në debatin e sontëm në “Rruga drejt…”, të ftuarit e gazetares Arta Tahiri, debatojnë për krizën politike dhe zgjedhjet e parakohshme p...


Në debatin e sontëm në “Rruga drejt…”, të ftuarit e gazetares Arta Tahiri, debatojnë për krizën politike dhe zgjedhjet e parakohshme parlamentare.
Qëndrimet e tyre i shpalosin Izet Mexhiti, nënkryetar i BDI-së, Ziadin Sela, kryetar i Lëvizjes për Reforma- PDSH dhe Petre Shilegov, zëdhënës dhe deputet i LSDM-së.

Related

Maqedoni 626570915682421405

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item