Çifti shqiptar i zhdukur që prej nëntorit, vajza bën apel për ndihmë

Një çift shqiptarësh rezultojnë të zhdukur që prej muajit nëntor. Fëmijët e Shpëtim dhe Teuta Pashos janë në ankth për të mësuar se ku...


Një çift shqiptarësh rezultojnë të zhdukur që prej muajit nëntor. Fëmijët e Shpëtim dhe Teuta Pashos janë në ankth për të mësuar se ku ndodhen prindërit e tyre.
Çifit jetonte në Firence dhe që prej fillimit të nëntorit ata janë zhdukur nga shtëpia e tyre. Fëmijët i janë drejtuar emisionit ‘Chi l’ha visto’ në Rai3 për të kërkuar ndihmën për gjetjen e tyre.
Ka raporte se çifti është parë në Xhenova, por një gjë e tillë nuk është konfirmuar.
Por, si pas punonjësit të policisë që ka ndjekur çështjen, i ka thënë vajzës së çiftit se nuk kemi të bëjmë me një zhdukje “të vullnetshme” të çiftit.
Dorina Pasha, të zbulohet se çfarë u ka ndodhur prindërve të saj, pasi për ta nuk ka asnjë lajm as nga Shqipëria.

Related

Kronika 2280217332035110330

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item