Ali Ahmeti i thërret mbështetësit për mobilizim (Foto)

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim ka shkruar një status në Facebook rreth datës 5 qershor. Ali Ahmeti ju bën apel mbështetë...

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim ka shkruar një status në Facebook rreth datës 5 qershor.

Ali Ahmeti ju bën apel mbështetësve për ditëlindjen e partisë që sipas të gjitha gjasave, do të jetë edhe ditë zgjedhjeve. ”Ky përvjetor i joni më 5 qershor do të jetë i veçantë sepse vjen në rrethana shumë sfiduese, prandaj ju ftoj të gjithë juve që të na gjej të pregaditur dhe të bashkuar për ta vijuar rrugën dhe misionin tonë.” thotë Ahmeti mes tjerash.

Related

Maqedoni 7632655510930923631

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item