Aksident në Durrës, humb jetën 27 vjeçarja

Si pasojë e një aksident të rëndë i cili ka ndodhur sot në zonën e Gjirit të Lalëzit në Durrës ka mbetur e vdekur drejtuesja 27-vjeçar...


Si pasojë e një aksident të rëndë i cili ka ndodhur sot në zonën e Gjirit të Lalëzit në Durrës ka mbetur e vdekur drejtuesja 27-vjeçare dhe është plagosur një person tjetër.
Mësohet se automjeti tip “Citroen” është përplasur me një mur të një
banese. Viktima është identifikuar me inicialet M.F. ndërsa i plagosuri me inicialet A.I.

Related

Kronika 4090565258017550197

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item