7-0, Barcelona dërrmon Valencian dhe siguron finalen e Kupës

Barcelona arrin finalen e Kupës së Mbretit, ndonëse ka luajtur vetëm gjysmëfinalen e parë kundër Valencias. Kampionët e Europës fituan...


Barcelona arrin finalen e Kupës së Mbretit, ndonëse ka luajtur vetëm gjysmëfinalen e parë kundër Valencias. Kampionët e Europës fituan 7-0, duke e lënë thjesht si formalitet ndeshjen e kthimit.
Suarez shënoi katër herë, Messi tre, ndërsa Neymar humbi një penallti në fundin e pjesës së parë.

Related

Sport 1775062653804983893

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item