65-vjeçari ‘qejfli’ i fut duart sekretares, por…

Një ngjarje tejet e çuditshme ka ndodhur në Palermo. Një mashkull i moshës 65-vjeçare i ka futur duart vartëses së tij, por është sh...


Një ngjarje tejet e çuditshme ka ndodhur në Palermo.
Një mashkull i moshës 65-vjeçare i ka futur duart vartëses së tij, por është shpallur i pafajshëm në gjykatë.
Sipas gjykatës nuk bëhet fjalë për ngacmim seksual por thjesht një gjest “i papjekur”.
Domenico Lipari i ra me shpullë në të pasme vartëses së tij në nëntorin e shkuar dhe ajo e denoncoi.
Por i moshuari u shpall i pafajshëm pasi veprimi i tij nuk u konsiderua si ngacmim, por thjesht një lëvizje e papjekur,
Gjykata pranoi pretendimin e të moshuarit i cili deklaroi se “i kishte rënë me shaka”.

Related

Kronika 6025120381742198605

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item