“Waka waka” arrin mbi 1 miliardë klikime (VIDEO)

Këngëtarja e njohur e shumë hiteve, Shakira ka bërë të ditur se kënga e saj “Waka Waka” ka arritur të ketë 1 miliardë shikime. Ajo ...


Këngëtarja e njohur e shumë hiteve, Shakira ka bërë të ditur se kënga e saj “Waka Waka” ka arritur të ketë 1 miliardë shikime.
Ajo këtë e ka treguar në një postim të saj në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram.
“Wow. Waka Waka ka arritur të ketë më shumë se 1 miliardë shikime. Kënga dhe videoja që më ka ndryshuar jetën” ka shkruar Shakira, transmeton Klan Kosova.
Ndryshe, kënga ishte një hit shumë i madh gjithandej botës  dhe ishte kënga zyrtare e Kampionatit Botëror FIFA në vitin 2010 që është mbajtur në Afrikën Jugore.
“Waka Waka” është lansuar me 10 shtator 2010.

Related

Showbiz 1083649460057018965

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item