Vlorë, 58-vjeçari tenton të përdhunojë 70-vjeçaren

Një tentativë përdhunimi është shënuar në qytetin e Vlorës ku një burrë 58 vjeç ka tentuar të përdhunojë një të moshuar. Policia ka ...


Një tentativë përdhunimi është shënuar në qytetin e Vlorës ku një burrë 58 vjeç ka tentuar të përdhunojë një të moshuar.
Policia ka arrestuar shtetasin F.G pasi akuzohet për veprën penale “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura, e mbetur në tentativë”.
Sipas njoftimit për shtyp, “arrestimi i këtij personi u bë nga Shërbimet e Policisë së Vlorës, pasi më datë 18.10.2015, në mesnatë, ky shtetas është futur në banesën e një shtetaseje (L.S. 70 vjeç) në fshatin Zvërnec dhe ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me të”.
Më datë 29.12.2015, Gjykata e Shkallës së Parë Vlorë, ka vendosur masën e sigurisë “Arrest në burg”.

Related

Kronika 8615299714410337716

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item