Video tronditëse, çmendet pas gjarpërinjve, ja si i fut një gojë

Video më të tmerrshme se kjo nuk keni parë kurrë. Një internet është shpërndarë një video, ku tregohet se si një person fut në gojë di...


Video më të tmerrshme se kjo nuk keni parë kurrë. Një internet është shpërndarë një video, ku tregohet se si një person fut në gojë disa gjarpërinj pa iu dridhur qerpiku.
Videoja, që nuk rekomandohet për personat me zemër të butë tregon një burrë që fut në gojë 4 gjarpërinj të gjallë dhe i mban aty për disa sekonda.
Ajo është filmuar në Goianesia do Para të Brazilit dhe tregon Arteval Duarten duke futur zvarranikët në gojë njëri pas tjetrit. Duarte ka 15 vite që punon me gjarpërinjtë dhe njihet me nofkën “ninxha i gjarpërinjve”.

Related

Video 4568171772883197745

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item