Video shokuese/ Si nusja tenton të mbysë vjehrrën

Një nuse ka tentuar të vrasë vjehrrën e saj për shkak të marrëdhënieve të këqija që kishin me njëra tjetrën. Bëhet fjalë për Sang...Një nuse ka tentuar të vrasë vjehrrën e saj për shkak të marrëdhënieve të këqija që kishin me njëra tjetrën.
Bëhet fjalë për Sangeeta Jain e cila thuhet se ishte në proces divorci me të shoqin dhe kishte tentuar disa herë të vriste vjehrrën, Rajrani Jain, 70 vjeç.
I shoqi kishte kryer denoncim por autoritetet nuk e kishin marrë seriozisht ankesën.
Por ai vendosi një kamera ku regjistroi këtë moment. Ngjarja ka ndodhur në Indi në 5 janar 2016.

Related

Video 653355554757747431

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item