VIDEO LAJM/ Pamjet e operacionit policor për kapjen e autorëve të vrasjes në Krujë

Këto janë pamjet e kamerave të trupit të policisë, gjatë operacionit për kapjen e 5 autorëve të krimit të ndodhur në datë 19 janar në ...


Këto janë pamjet e kamerave të trupit të policisë, gjatë operacionit për kapjen e 5 autorëve të krimit të ndodhur në datë 19 janar në Krujë.
Përmes kamerave shihet dhe aksioni për gjetjen e armëve të krimit.
Njëri prej autorëve të dyshuar u kap në qendër të Kamzës, në autobus.

Related

Kronika 8896686820749131137

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item