Video dramatike: Marinsat meksikanë luftë në shtëpinë e El Chapos

Kjo video tronditëse tregon betejën e përgjakshme që solli kapjen e baronit më të kërkuar të botës së drogës. Video e nxjerrë të hë...


Kjo video tronditëse tregon betejën e përgjakshme që solli kapjen e baronit më të kërkuar të botës së drogës.
Video e nxjerrë të hënën nga televizioni meksikan Televisa, tregon marinsat meksikanë duke e rrethuar Joaquin ‘El Chapo’ Guzman dhe bandnë e tij në strofkën e tyre në qytezën e Los Mochis.
Të shtëna me artileri të rëndë u degjuan pas mësymjes së marisnave në apartementin e kryetrafikantit.
Një nga marinsat plagoset gjatë aksionit, por shokët e inkurajojnë duke i thënë “qetësiu djalosh”, teksa ai qëndron në tokë dhe nuk është në gjendje të lëvizë.

Related

Bota 4984604767412750045

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item