Turqia refuzon miqësoren me Kombëtaren shqiptare. Ja çfarë thotë De Biasi

Turqia nuk ka pranuar të luajë miqësore kundër Turqisë në Shkodër dhe trajneri i kuqezinjve, Gianni De Biasi, ka thumbuar me humor turku...

Turqia nuk ka pranuar të luajë miqësore kundër Turqisë në Shkodër dhe trajneri i kuqezinjve, Gianni De Biasi, ka thumbuar me humor turkun Fatih Terim.
“Nuk luajmë ndaj Turqisë, sepse siç duket Tehrim e bëri në brekë nga frika… Nuk dëshiron të përballet me ne”, tha me shaka De Biasi.
Italiani ka dhënë përgjigje me humor edhe për pyetjen nëse do të jetë edhe për kualifikueset e botërorit 2018.
“Sigurisht që do jem, por se me kë…”, tha me të qeshur De Biasi.

Related

Sport 8512998787959736181

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item