Trump godet sërish: Çfarë ishte ai qen, oh… është Hilary (VIDEO)

Gara elektorale presidenciale në SHBA vijon mes kandidatëve, dhe këta të fundit kur u vjen rasti nuk i rezistojnë dot tundimit për të ...


Gara elektorale presidenciale në SHBA vijon mes kandidatëve, dhe këta të fundit kur u vjen rasti nuk i rezistojnë dot tundimit për të bërë batuta nënvlerësuese për kundërshtarët.
Kësaj here Donald Trump, kandidati republikan është tallur me kundërshtaren e saj Hilary Clinton.
Në një moment të fjalimit të tij, u dëgjua një e lehur qeni që kapi vëmendjen e Trump, i cili më pas tha:
Çfarë ishte ajo? Ishte një qen? Oh, oh qenka Hillary…

Related

Video 5351014994698713160

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item