Tjetër Kardashian me video porno, Khloe: Po e kam bërë (FOTO) (VIDEO)

Kim Kardashian deri më tani ka qenë personaliteti më i famshëm i cili ka xhiruar film privat të seksit dhe falë tij, ajo është bërë j...


Kim Kardashian deri më tani ka qenë personaliteti më i famshëm i cili ka xhiruar film privat të seksit dhe falë tij, ajo është bërë jashtëzakonisht e popullarizuar.
Mirëpo, ajo nuk është e vetmja nga familja Kardashian që e ka bërë këtë. Tani edhe motra e saj e bukur Khloe Kardashian, e ka pranuar se e ka videon e saj të seksit, me ish bashkëshortin Lamar Odom.
Related

Showbiz 1272562903647292729

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item