Tiranë, merret peng një person pranë shkollës “Bajram Curri”

Një person është marrë peng në mes të ditës në kryeqytet dhe gjithçka ka ndodhur në sy të fëmijës së tij të mitur. Informacionet parapra...


Një person është marrë peng në mes të ditës në kryeqytet dhe gjithçka ka ndodhur në sy të fëmijës së tij të mitur.

Informacionet paraprake të policisë bëjnë të ditur se sipas deklarimeve të fëmijës, Y. K ka qënë duke ecur me fëmijën e tij dhe është konfliktuar me disa persona, të cilët ishin duke udhëtuar me një mjet tip “Benz”.

I ati pasi ka debatuar është marrë me dhunë në makinë nga këta shtetas dhe janë larguar.

Policia bën të ditur se ka ngritur pika kontrolli dhe po punon për kapjen e personave.

Related

Kronika 7176208400473038002

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item