Tirana, gruaja rreh ish-bashkëshortin e vet, që sapo ishte martuar

Një grua ka përfunduar në prangat e policisë. Kjo, pasi gruaja me inicialet S.A, ka dhunuar ish-bashkëshortin e vet, i cili ka vetëm...


Një grua ka përfunduar në prangat e policisë.
Kjo, pasi gruaja me inicialet S.A, ka dhunuar ish-bashkëshortin e vet, i cili ka vetëm dy javë që është martuar.
Sipas policisë, 59-vjeçari G.A është dhunuar në banesën e tij tek “Rruga e Dibrës”, nga ish-bashkëshortja.
Kjo e fundit ka goditur edhe gruan 41-vjeçare të ish-bashkëshortit të saj dhe madje i ka marrë edhe një varëse floriri me forcë.

Related

Kronika 6839142388487746862

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item