Soni vjen me një tjetër video mahnitëse (Video)

Pas festave të fundvitit duket se për këngëtaren Soni Malaj çdo gjë i është rikthyer rutinës së përditshme. E njohur si një nga këng...


Pas festave të fundvitit duket se për këngëtaren Soni Malaj çdo gjë i është rikthyer rutinës së përditshme.
E njohur si një nga këngëtaret me trupin më të bukur dhe të palestruar, Soni, ka rinisur menjëherë palestrën.
Ajo ka postuar një video në Instagram ku ndanë me fansat disa momente nga stërvitja e saj.

Related

Showbiz 9189385545817034453

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item