Si ta pastroni fytyrën, magjia e maskës me vaj ulliri

Maskë për pastrimin e fytyrës me vaj ulliri! Përbërësit: ½ filxhan vaj ulliri ¼ filxhan uthull molle ¼ filxhan ujë Përgat...


Maskë për pastrimin e fytyrës me vaj ulliri!
Përbërësit:
½ filxhan vaj ulliri
¼ filxhan uthull molle
¼ filxhan ujë
Përgatitja:
Vendosni në një shishe gjithë përbërësit dhe tundeni mirë derisa të krijohet një masë disi homogjene. Me pas aplikoni përbërjen në fytyrë të pastër me anë të një pambuku. Lageni pambukun në përbërje dhe pastroni fytyrën për 5 minuta. Kjo përbërje vret bakteret në fytyrë, pastron njollat kafe në fytyrë dhe largon shenjat nga fytyra. Kjo procedurë bëhet çdo natë përpara se të flini. Përbërja është natyrale.

Related

Shëndet & estetikë 4318479355559656924

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item