Si në filma: Audi “fantazëm” dhe tre shqiptarë që po terrorizojnë Italinë (VIDEO)

Tre shqiptarë janë duke terrorizuar Italinë prej një jave. Ata udhëtojnë me një Audi të verdhë dhe grabisin biznese dhe shtëpi. ...Tre shqiptarë janë duke terrorizuar Italinë prej një jave.
Ata udhëtojnë me një Audi të verdhë dhe grabisin biznese dhe shtëpi.
Për policinë deri më tani ka qenë e pamundur t’i kapë.
Sipas mediave italiane, policia është vënë në ndjekje të Audit prej një javë, madje për kapjen e tij po patrullojnë edhe helikopterë.
Tre të dyshuarit lëvizin me shpejtësi të frikshme natën mes Padovas dhe Venecias, duke shkaktuar frikë tek drejtuesit e mjeteve që qarkullojnë natën.
Ata u pikasën të enjten nga një patrullë policie, por kanë mundur t’iu shmangen atyre, për shkak të shpejtësisë së madhe të Audit, që shkon deri në 300 km në orë.

Related

Kronika 3888262640337441871

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item