Sherr për komentet në “Facebook”, plagoset me sende të forta i riu

Një sherr për komentet në rrjetin social “Facebook” për pak sa nuk i ka marrë jetën një 18­vjeçari në Gjirokastër. Emiljano Basha, 2...


Një sherr për komentet në rrjetin social “Facebook” për pak sa nuk i ka marrë jetën një 18­vjeçari në Gjirokastër.
Emiljano Basha, 26 vjeç nga fshati Taroninë në Gjirokastër u përfshi në një adebat me 18­vjeçarin për një status në “Facebook”, raporton Panorama.
Ironitë dhe debatet ia lanë vendin ofendimeve, deri sa Basha e gjeti 18­-vjeçarin në Urën e Kardhiqit dhe më pas nisi të konfliktohej me të fizikisht.

Related

Kronika 2990004393329933527

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item