Shënohet viktima e 5-të nga ngricat, Rrëshqiti në akull, vdes 57-vjeçarja

Shënohet viktima e pestë në vend nga i ftohti. Një grua 57-vjeçare ka humbur jetën pasi ka rrëshqitur në akull, shumë pranë dyqanit të...


Shënohet viktima e pestë në vend nga i ftohti. Një grua 57-vjeçare ka humbur jetën pasi ka rrëshqitur në akull, shumë pranë dyqanit të saj.
Dy foshnja në Durrës, një në Sarandë dhe një i moshuar në Elbasan ndërruan jetë për shkak të temperaturave të ftohta. Ndërsa rasti i 57-vjeçares është shënuar në Fushë-Krujë.
Ngjarja ka ndodhur të dielën në fshatin Hasanj të Fushë-Krujës, ku mbeti viktimë gruaja me iniciale SH.H. Nga hetimet e para mësohet se gruaja vuante nga tensioni i lartë.

Related

Kronika 6793342455735516531

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item