Sarandë, një person i vë flakën vetes

Një person ka tentuar vetëvrasjen duke i vënë flakën vetes pasditen e së shtunës në qytetin e Sarandës. Burime zyrtare nga Policia e Qa...


Një person ka tentuar vetëvrasjen duke i vënë flakën vetes pasditen e së shtunës në qytetin e Sarandës.

Burime zyrtare nga Policia e Qarkut Vlorë bëjnë me dije se rreth orës 16:35, një person është lyer me benzinë duke i vënë zjarrin vetes.

Ngjarja ka ndodhur në hyrjen e pallatit ku ky shtetas banonte në lagjen nr. Të qytetit bregdetar.

Për shkak të dëmtimeve të marra në trup, ai është dërguar në Tiranë për mjekim më të specializuar.

Mësohet se ky shtetas ka qenë në gjendje të rëndë psikologjike, si dhe vuante nga tensioni.

Policia po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Related

Kronika 4139437550108104936

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item