Rrufeja godet avionin gjatë fluturimit – ja vendimi i pilotit (Video)

Një avion nuk arrin të ulet në aerportin e Sydneyt pasi i godit nga një stuhi rrufesh. Piloti, pas disa momentesh frike, pasi nuk a...


Një avion nuk arrin të ulet në aerportin e Sydneyt pasi i godit nga një stuhi rrufesh.
Piloti, pas disa momentesh frike, pasi nuk arrinte të shikonte dritat e sinjalistikësnë pistë, mori vendimin për të ngritur kuotë dhe për të fluturuar edhe njëherë mbi aeroport për të kryer manovrën e uljes.

Related

Video 4522688454281926109

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item