Reagimi i reporteres kur një burrë e sulmon në transmetim direkt (VIDEO)

Ky është momenti tmerrues se si një reportere e njohur në Los Angeles bërtet me të madhe kur një burrë tenton ta sulmojë gjatë transm...


Ky është momenti tmerrues se si një reportere e njohur në Los Angeles bërtet me të madhe kur një burrë tenton ta sulmojë gjatë transmetimit direkt.
Gazetarja e televizionit “KTLA” Mary Beth McDade, ishte duke raportuar mbrëmjen e së hënës për gjendjen e fansave pas vdekjes tragjike të yllit të rrokut David Bowie në “Walk of Fame”.
Video tregon se si një burrë i veshur me një xhaketë me kapuç gri afrohet prapa saj, teksa i buzëqesh njerëzve rrotull.
“Rick dhe Cher, ai ishte i njohur për thyerjen e barrierave dhe…”,- këto ishin fjalët e fundit të McDade para se kamera të tundet dhe të dëgjohen të bërtitura.
Zëdhënësi i policisë së Los Angeles, Mike Lopez tha për “Los Angeles Times” se, incidenti nuk u konsiderua si sulm dhe se askush nuk u dëmtua prej tij.

Related

Video 5254209375939970373

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item