Përdhunoi vajzën e vet 17-vjeçare, e cila më pas u vetëvra, Gjykata e Lezhës 30 vjet burg babait monstër

Gjykata e Lezhës ka dënuar me 30 vite burg Fatmir Mekrizvanin, i cili në shtator të 2014 përdhunoi vajzën e tij 17 vjecare, Xhoana Mek...


Gjykata e Lezhës ka dënuar me 30 vite burg Fatmir Mekrizvanin, i cili në shtator të 2014 përdhunoi vajzën e tij 17 vjecare, Xhoana Mekrizvani.
E mitura një ditë pasi bëri denoncim në polici i dha fund jetës duke u helmuar.
Fatmir Mekrizvanin u shpall fajtor për dhunim seksual të të miturës.
Ngjarja ndodhi në 4 shtator 2014.
17-vjeçarja,Xhoana Mekrizvani, nga fshati Rrilë i Lezhës ka konsumuar një sasi të madhë fotosksine dhe ka gjetur vdekjen në spitalin rajonal të Lezhës.

Related

Kronika 4059891933018460093

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item