Panik në Paris: Ndalohet një person me armë dhe Kuran

Rikthehet paniku në Paris. Ditën e sotme një person është arrestuar pasi dyshohet se ishte përgatitur për një sulm të mundshëm. Vetë...

Rikthehet paniku në Paris.
Ditën e sotme një person është arrestuar pasi dyshohet se ishte përgatitur për një sulm të mundshëm.
Vetëm dy muaj nga sulmet e përgjakshme, nëj tjetër person ka rikthyer frikën në kryeqytetin francez.
Një person 28 vjeç është ndaluar pranë “Euro Disney”, një park lojërash.
Ai kishte me vete dy armë, një kuti me plumba dhe një Kuran.
I dyshuari i kishte fshehur në çantën e shpinës materialet ndërkohë që nuk dihet se kush ishte objektivi i tij.

Related

Botë 6548861787190623299

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item