Olta Gixhari nxeh skenën me kërcimin seksi (VIDEO)

Aty ku është ajo nuk ka vend për komplekse. Kështu ka ndodhur edhe gjatë spektaklit të radhës në TCH. Olta Gixhari ka ndezur skenën me ...


Aty ku është ajo nuk ka vend për komplekse. Kështu ka ndodhur edhe gjatë spektaklit të radhës në TCH. Olta Gixhari ka ndezur skenën me një kërcim shumë provokues me partnerin e saj, Ledjan Agalliaj, ashtu si duket edhe në këto fotografi. “Për qejfin tonë unë dhe Ledian Agalliaj në performancën crazy”, ka shkruar Olta në Instagram. “Crazy in love” titullohej performanca e saj dhe po kështu, mjaft ‘hot’ është shfaqur në lëvizje edhe Gixhari. 
Related

Showbiz 3339206426659349288

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item