Ngjarje shokuese në Tiranë, babai vret me thikë vajzën 17-vjeçare. Plagos edhe vajzën tjetër

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në Tiranë, në rrugën “Jordan Misja”. Raportohet se një person ka qëlluar me thikë...


Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në Tiranë, në rrugën “Jordan Misja”.
Raportohet se një person ka qëlluar me thikë dy vajzat e tij, njëra prej të cilave ka humbur jetën.
Autori i ngjarjes është Kujtim Ibraj.
Ai është arrestuar nga policia.
Në momentin e krimit, mësohet e e pranishme ka qenë edhe nëna e vajzave.
Sipas policisë, Elidona Ibraj, vetëm 17 vjeç, ka humbur jetën ndërsa u transportua në spital.
Për fat, vajza tjetër që u qëllua me thikë është jashtë rrezikut për jetën.
Familja Ibraj është me origjinë nga Puka dhe është shpërngulur në Tiranë prej disa vitesh.
Për momentin nuk dihen arsyet e këtij krimi të tmerrshëm.

Related

Kronika 2482350395910108364

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item