Ndodh në SHBA, zonjës së parë ofertë për bashkëpunim muzikor (VIDEO)

Ju kujtohet kënga hip hop që Michelle Obama realizoi një muaj më parë? Gjithçka filloi si një video humori në bashkëpunim me komiku...


Ju kujtohet kënga hip hop që Michelle Obama realizoi një muaj më parë?
Gjithçka filloi si një video humori në bashkëpunim me komikun Jay Pharaoh të Saturday Night Live, por duket se Common ka rezervuar diçka përtej të qeshurës. Reperi fitues i çmimit Oscar për bashkëpunimin e tij me John Legend, “Glory”, beson se Zonja e Parë e Amerikës ka disa fjalë shumë të fuqishme për të thënë dhe gjithashtu tingëllon mirë në këngë.
Common tha për TMZ se e ka shijuar shumë këngën e Michelle Obama, “Go to College” pasi prej saj iu ngjallën shumë kujtime të vendlindjes, anës perëndimore të Chicagos. Të themi të drejtën nuk është se i vëmë faj këngëtarit 43 vjeçar pasi e kemi dëgjuar duke kënduar zonjën Obama, dhe duket se ajo e di mirë se çfarë bën.

Related

Showbiz 3367071273032871734

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item