Ndahet nga e dashura, por prindërit e saj fitojnë 33 mln paund të lotari

Një i ri është bërë personi më i përqeshur në rrjetet sociale për momentin, pasi prindërit e ish-të dashurës së tij fituan 33 mln pau...Një i ri është bërë personi më i përqeshur në rrjetet sociale për momentin, pasi prindërit e ish-të dashurës së tij fituan 33 mln paund të lotarinë britanike këtë javë.

Ai është Grant Robinson, i cili ishte në një lidhje me vajzën e David dhe Carol Martin, çiftit që fitoi lotarinë prej 33 mln paundësh.
I riu 28-vjeçar u nda nga e dashura e tij dhe ajo më pas shkoi të jetonte në Melburn të Australisë.
Mirëpo, sapo mësoi lajmin e lotarisë, Lisa, vajza e dy milionerëve të rinj, është bërë gati të kthehet në Skoci te prindërit.
Ka qenë një nga shokët e ngushtë të Grantit ai që ka postuar i pari një foto demotivuese për këtë situatë.
Ne foto, Grant Robinson, ish-i dashuri i Lisës, prinderit e se ciles fituan 33 mln paund ne lotari

Related

Lajme te rralla 3813070211108722375

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item