Momenti kur makina godet për vdekje babain e dy fëmijëve (VIDEO)

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një burri, baba i dy fëmijëve ka ndodhur në rrugën “Don Bosko” në Tiranë. Burri u aksident...


Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një burri, baba i dy fëmijëve ka ndodhur në rrugën “Don Bosko” në Tiranë.
Burri u aksidentua për vdekjeteksa ishte duke kaluar rrugën.
Kamerat e sigurisë aty pranë e kanë filmuar ngjarjen e rëndë.
Po të shihni me vëmendje, duket një burrë i cili rrokulliset ngamakina.
Ndërkohë shoferi ikën nga vendi i ngjarjes dhe nuk ka ndaluar për ta parë të aksidentuarin.

Related

Video 5765776852125414943

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item