Milaim Zeka : Në Listën e Gjykatës Speciale, Agim Çeku është i pari, Shaip Muja i fundit! (Video)

Në emisionin Antipod në First Channel, gazetari Milaim Zeka ka thënë se e gjithë kjo që po ndodh në Kosovë, ky strumbullar, po bëhet p...


Në emisionin Antipod në First Channel, gazetari Milaim Zeka ka thënë se e gjithë kjo që po ndodh në Kosovë, ky strumbullar, po bëhet për shkak të Gjykatës Speciale.
Zeka ka përmendur edhe emrat e disave që janë në listën e kësaj gjykatë ku pritët te ngriten aktakuza, ndër emrat që ka përmendur gazetari Zeka:
I pari në këtë listë do të jetë Agim Çeku, pastaj Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Xhavit Haliti, Rexhep Selimi, Azem Syla, dy deputetë nga AAK-ja, Bislim Zyrapi dhe shum të tjerë, ndërsa i fundit në këtë listë do të jetë Shaip Muja.
Zeka tha se këtë listë e ka pasur në dorë.
(min 1:04.40)

Related

Lajme 5893885505638036360

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item