Mënyra natyrale për eliminimin e herpesit

Një pjesë e madhe prej nesh është përballur të paktën një herë në jetë me fenomenin e herpesit. Në fillim kruarje, më pas flluska, n...


Një pjesë e madhe prej nesh është përballur të paktën një herë në jetë me fenomenin e herpesit.
Në fillim kruarje, më pas flluska, në fund një plagë, por eksiston një mënyrë natyrale e cila ju shpëton nga kjo ndjesi e keqe.
Vloni 100ml ujë, shtoni 1 lugë gjelle sode buke, përziejeni mirë dhe largojeni nga ena.
Vendosni pak nga masa e krijuar tek vendi ku duket herpesi dhe mbulojeni me nje fashë. Përsëriteni këtë procedurë disa herë për efekt më të shpejtë!

Related

Shëndet & estetikë 421237806151527628

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item