Konfirmohet vdekja e 2 personave dhe lëndimi i 5 të tjerëve në Kosovë (VIDEO)

Në aksidentin e ndodhur e sot rreth orës 18:15 në magjistralen Prishtinë- Lipjan kanë humbur jetën dy persona. Lajmin për Indeksonli...


Në aksidentin e ndodhur e sot rreth orës 18:15 në magjistralen Prishtinë- Lipjan kanë humbur jetën dy persona.
Lajmin për Indeksonline e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë, Flora Ahmeti.
Ahmeti theksoi se vdekja e personave është konstatuar nga mjeku kujdestar.
Në këtë aksident të rëndë lëndime kanë marrë edhe 5 persona të tjerë.


Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Lipjan, dyshohet për viktima
Posted by Indeksonline.net on Tuesday, January 19, 2016

Related

Kronika 14207258215953014

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item