Kjo është kënga e Bebe Rexha-s me Nicki Minaj (Video)

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, ka ndërmend që këtë vit të vij fuqishëm në tregun muzikor. Këngëtarja ka konfirmuar se ...


Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, ka ndërmend që këtë vit të vij fuqishëm në tregun muzikor.
Këngëtarja ka konfirmuar se hiti i saj i radhës do të jetë një bashkëpunim me këngëtaren e famshme amerikane Nicki Minaj.
Kënga titullohet “No Broken Hearts” dhe do të bëjë pjesë në albumin e parë të këngëtares.
Në rrjetin Youtube është publikuar një version audio, por që nuk është zyrtar.

Related

Showbiz 8537210828918845792

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item