Kjo është fotoja e parë e mjekut suedez që drogoi, rrëmbeu dhe përdhunoi viktimën e tij në bunker

Kjo është fotografia e parë e mjekut suedez i pagëzuar si “Josef Fritzl” i cili akuzohet për rrëmbimin e një gruaje dhe mbajtjen e saj...


Kjo është fotografia e parë e mjekut suedez i pagëzuar si “Josef Fritzl” i cili akuzohet për rrëmbimin e një gruaje dhe mbajtjen e saj në një bunker të nëndheshëm, ku ai e përdhunoi për gjashtë ditë.
Martin Trelleborg, 38 vjeç, akuzohet se ka droguar viktimën e tij me Rohyponol të vendosur në lëngun e luleshtrydheve dhe më pas  e nxorri atë jashtë nga shtëpia.
Sipas një raporti të policisë, ai ka thënë më pas e e transportoi gruan, që ëhstë rreth të 30-tave, me një karrige me rrota deri në makinën e tij dhe më pas udhëtoi me të përr rreth 400 kilimetra, për në shtëpinë e tij në Kristianstad, në jug të Suedisë.

Related

Kronika 3200358606626757378

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item