Katie Price nxjerr në shitje fustanin e martesës

Katie Price ka nxjerrë në shitje fustanin e saj të martesës, pak ditë pas përvjetorit të saj. Mendohet se fustani është përdorur në martes...

Katie Price ka nxjerrë në shitje fustanin e saj të martesës, pak ditë pas përvjetorit të saj. Mendohet se fustani është përdorur në martesën e saj me Alex Reid.
Katie ka shkruar në faqen e saj në eBay: “Unë kam bërë një garderobë të madhe në këto 10 vitet e fundit dhe tani është koha për t’i ndarë disa gjëra dhe për t’i shitur ato. Kam mjaft veshje që nuk i kam përdorur fare, por ka edhe nga ato që mund t’i kem veshur vetëm një herë”.
Për të gjithë fansat që kanë masën e saj kjo është një mundësi e mirë për të pasur një fustan nusërie VIP.


Related

Showbiz 6001465482570236147

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item