Ja sa të dashur ka pasur Rita Ora (FOTO)

Këngëtarja Rita Ora është e shumë përfolur nga mediat në mbarë botën. Ajo ka shumë kohë që përflitet në lidhje me të dashurit e saj ...


Këngëtarja Rita Ora është e shumë përfolur nga mediat në mbarë botën. Ajo ka shumë kohë që përflitet në lidhje me të dashurit e saj të shumt.
Madje mediat e huaja shpesh kanë spekulluar për lidhje me njerëz të cilët sipas Ritës i ka pas vetëm shok dhe asgje më shumë.
Megjithatë një numër mjaft i konsiderueshëm i të dahurve është publikuar nga gazeta Zeri në Kosovë. Ajo ka renditur disa nga të dashurit e Rita Orës.
Ajo ka pasur një lidhje me Bruno Mars, Cara Delevigne (femër), Robert Kardashian Jr, Asap Rocky, Evan Ross, Calvin Harris, Ricky Hil,
Jonah Hill, Snoop Dogg, Dave Gardner, Justin Bieber, Chris Broën, Ëiz Khalifa, Travis Barker.Ja sa të dashur ka pasur Rita OraKëngëtarja Rita Ora është e shumë përfolur nga mediat në mbarë botën. Ajo ka shumë...
Posted by Tetova News on Wednesday, January 27, 2016

Related

Showbiz 5285100013551229820

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item