Ja pija që shëron metabolizmin e ngadaltë

Pija fantastike, që për bazë kryesore ka shurupin e dafinës, në mënyrë efikase do të pastrojë organizmin tuaj nga helmet, do ta vërë n...


Pija fantastike, që për bazë kryesore ka shurupin e dafinës, në mënyrë efikase do të pastrojë organizmin tuaj nga helmet, do ta vërë në lëvizje edhe metabolizmin më të ngadaltë dhe do të ndihmojë që përfundimisht të hiqni qafe kilogramët shtesë.
Krejt çfarë ju nevojitet janë 5 limona, 15 ml shurup të dafinës, 1 lugë speca të bluar dhe 500 ml ujë të filtruar. As përgatitja nuk ka si të jetë më e lehtë: Përzieni të gjithë përbërësit dhe ta pini gjatë ditës, e shumë shpejt do t’i vëreni rezultatet.
Vërejtje: Provoni që gjatë ditës ta konsumoni krejt shurupin, sepse përzierja nuk qëndron më shumë se 24 orë.

Related

Shëndet & estetikë 2749946856110410402

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item