Ja kush janë 30 brunet më të nxehta (FOTO)

Aktore, modele, këngëtare, zonja gosipi, etj. Shumë janë janë ikona të feminilitetit mesdhetar, me linja të mbushura dhe gjokse të boll...


Aktore, modele, këngëtare, zonja gosipi, etj. Shumë janë janë ikona të feminilitetit mesdhetar, me linja të mbushura dhe gjokse të bollshme. Disa të tjera kanë bukuri të ndryshme, me vështrime të thella dhe të buzëqeshura. Por të gjitha janë të paharrueshme dhe të parezistueshme.
“Burrat pëlqejnë biondet, por në fund martohen me brunet” është një lloj proverbi që u transformua edhe në një gjysmë titulli në një film kult të Marilyn Monroe.
Rivaliteti brune-bionde është diçka e njohur dhe ka efektet e tij edhe tek burrat.
Një sondazh, për shembull, evidentoi të paktën në Angli se brunet kishin më shumë sukses në punë dhe marrëdhënie më të lumtura në krahasim me biondet që gëzohen më shumë të jenë single.
Revista GQ liston 30 brunet më të bukura, due nisur nga Monica Bellucci, ikonë e Mesdheut  tek Eva Green, vështrimi i Mila Kunis  e deri tek e qeshura  e Sofia Vergaras…
Monica Bellucci
Monica Bellucci

Belen Rodriguez
Belen Rodriguez

Elisabetta Canalis
Elisabetta Canalis

Sofia Vergara
Sofia Vergara

Sasha Gre
Sasha Gre

Catherine Zeta-Jones
Catherine Zeta-Jones

 Ilaria d'Amico
Ilaria d’Amico

Luisa Ranieri
Luisa Ranieri

Natalie Portman
Natalie Portman

Eva Longoria
Eva Longoria

Selena Gomez
Selena Gomez

Megan Gale
Megan Gale

Adriana Lima
Adriana Lima

Mila Kunis
Mila Kunis

Megan Fox
Megan Fox

 Jessica Alba
Jessica Alba

Vanessa Hudgens
Vanessa Hudgens

 Rihanna
Rihanna

 Kim Kardashian
Kim Kardashian

Eva Green
Eva Green

 Bianca Balti
Bianca Balti

Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski

lizabeth Hurley
Elizabeth Hurley

Winona Ryder
Winona Ryder

Penelope Cruz
Penelope Cruz

Demi Moore
Demi Moore

Naomi Campbell
Naomi Campbell

Angelina Jolie
Angelina Jolie

Salma Hayek
Salma Hayek

Katy Perry

Related

Showbiz 2903754777733406280

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item