Ja kush është kënga dhe këngëtari i preferuar i Obamës (FOTO) (VIDEO)

Presidenti i shtetit më të fuqishëm të botës Barack Obama ka treguar se kush është kënga dhe këngëtari i tij i preferuar. Në një ...


Presidenti i shtetit më të fuqishëm të botës Barack Obama ka treguar se kush është kënga dhe këngëtari i tij i preferuar.
Në një intervistë për mediat amerikane ai është shprehur se kënga e tij e preferuar është “ How much a dollar cost”.
Madje Obama ka ftuar në Shtëpinë e Bardhë këngëtarin që ka kënduar këtë këngë, Kendrick Lamar, takimi është zhvilluar në zyrën ovale.
Obama është shprehur se ishte shumë i emocionuar që kishte përballë këngëtarin e tij të preferuar.
Related

Video 197372825594902901

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item