Ja ç’mendon sheiku për Anxhela Martinin

Anxhela Martini pas pushimeve të fundvitit në Shqipëri është larguar për në Dubai. Modelja seksi ka postuar një foto në Instagram ku...


Anxhela Martini pas pushimeve të fundvitit në Shqipëri është larguar për në Dubai.
Modelja seksi ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet me mikeshën e saj dhe sheikun Mohammes Sultan H.
Nuk dimë se ç’mendon Anxhela për të…por ai për Anxhelën nuk ka nguruar ta tregojë opinionin e tij në Instagram.
Krah fotos së postuar edhe prej tij, ai ka shkruar: “Një vajzë e mrekullueshme! Shumë i lumtur që ne ‘kapëm’ Anxhela Martinin”.
Sheiuku Mohammed Sultan H njihet si adhurues i modës e shpesh edhe si donator në projekte të ndryshme në Dubai.

Related

Showbiz 1975963411942951413

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item