Ismail Kadare 80 vjeç, Elvana Gjata: Të duam edhe tani që je gjallë…

Në rrjedhën e urimeve për 80-vjetorin e Ismail Kadare, një urim i vecantë është bërë dhe nga Elvana Gjata. Të duam edhe tani që je gj...Në rrjedhën e urimeve për 80-vjetorin e Ismail Kadare, një urim i vecantë është bërë dhe nga Elvana Gjata. Të duam edhe tani që je gjallë… Gëzuar Ismail Kadare”, shkruan këngëtarja në rrjetin social, Instagram duke shpërndarë një status të një reviste, që po ashtu ka të bëjë me shkrimtarin dhe ditëlindjen e tij.

Related

Kultura 7724876552635824710

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item