Ishte koha kur Dafina Zeqiri këndonte këngë popullore (Video)

Edhe pse sot është një nga këngëtaret më me stil në zhanrin e hip-hop dhe R&B-së, dikur ka kënduar edhe këngë popullore. “Gurbet...


Edhe pse sot është një nga këngëtaret më me stil në zhanrin e hip-hop dhe R&B-së, dikur ka kënduar edhe këngë popullore.
“Gurbeti” quhet titulli i këngës, i kënduar vite me parë, por që edhe ishte pëlqyer shumë nga fansat.

Related

Showbiz 1944407152503256215

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item