Iran/ Portieri i FC Persepolis përfundon në burg, sepse postoi këtë foto

29 vjeçari Sosha Makani, portieri i skuadrës më të fortë në Iran, FC Persepolis, ka përfunduar pas hekurave, pas një “gafe” që ka bërë...


29 vjeçari Sosha Makani, portieri i skuadrës më të fortë në Iran, FC Persepolis, ka përfunduar pas hekurave, pas një “gafe” që ka bërë në faqen e tij në Instagram.
Ai ka postuar një foto të vetes, në praninë e dy femrave, të cilat i ka kapur për qafe… por problemi nuk është ky!
Makani është dënuar pasi këto dy femra me të cilat ai ka pozuar janë shfaqur pa ferexhe, një “krim” që në Iran meret seriozisht dhe dënohet.

Related

Bota 6165288808196645404

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item