I digjet vetura kanditatit për president të Kosovës, Seremb Gjergjit (VIDEO)

Sermb Gjergjit, kandidatit për president të Kosovës i është djegur vetura. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Gjergji në një postim në Face...


Sermb Gjergjit, kandidatit për president të Kosovës i është djegur vetura.
Lajmin e ka bërë të ditur vetë Gjergji në një postim në Facebook, ku edhe ka postuar videon e gjendjes së veturës së tij, përkatësisht veturën në flakë.
Ai shkruan:
Miq te dashur, mbreme me eshte kalle kerri. Eshte po ai kerri qe e keni pare ne media. Per informimin tuaj: E gjithe Familja kemi shpetuar, edhe pse rrezik i madh. €24000 dolen doresh, por jam dhe e bleje tjetrin. Policia po i zhvillon hetimet per rastin dhe faktoret e zjarrit. Gezuar dhe ju prifte mbare

Related

Kronika 4824607928179628093

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item