Gjendet trupi i pajetë i një personi në Mat, policia raporton për shenja dhunë në kokë

Trupi i pajetë i një personi është gjendur në afërsi të fshatit Suç në rrethin e Matit. Viktima është gjetur pranë lumit dhe nga të ...


Trupi i pajetë i një personi është gjendur në afërsi të fshatit Suç në rrethin e Matit.
Viktima është gjetur pranë lumit dhe nga të raportimet thuhet se ka shenja dhune në kokë.
Policia po punon për identifikimin e viktimës dhe për zbardhjen e ngjarjes nëse bëhet fjalë për një vdekje aksidentale apo për një vrasje.

Related

Kronika 6725130631526796930

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item