Gjendet një trup i pajetë në Krujë, dyshohet se është vrarë

Një person i pajetë është gjetur në fshatin Mallkuç në Krujë. Viktima ende i paidentifikuar u gjet mëngjesin e sotëm në një kanal. D...


Një person i pajetë është gjetur në fshatin Mallkuç në Krujë. Viktima ende i paidentifikuar u gjet mëngjesin e sotëm në një kanal.
Dyshimet e para janë se viktima mund të jetë vrarë.
Policia dhe grupi hetimor kanë nisur punën për zbardhjen e ngjarjes.

Related

Kronika 6875935447674202283

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item