Foto+Video: E qëllon me armë policin, se po i vendoste gjobë…

Një i ri i “guximshëm” ka qëlluar policin me pistoletë, pasi ky i fundit, i ka vendosur një gjobë automjetit të tij i cili ishte parkua...

Një i ri i “guximshëm” ka qëlluar policin me pistoletë, pasi ky i fundit, i ka vendosur një gjobë automjetit të tij i cili ishte parkuar kundravajtje.
Ngjarja ka ndodhur në Afrikën e Jugut, ku një i ri me ngjyrë ka qëlluar me armë oficerin e policisë që kishte ndaluar për të gjobitur “Mercedesin” e parkuar në krahun e kundërt të rrugës.
I rriu fillimisht i ka nxjerrë armën dhe më pas nuk ka nguruar të qëllojë policin, i cili ka shpoëtuar fatmirësisht falë mungesës së nishanit të të riut, pavarësisht nga distanca e afërt.
Më pas polici i është kundërpërgjigur zjarrit, duke e ndjekur gjithashtu të riun rrebel. Videoja po bën aktualisht xhirron e botës në rrjetet sociale.

Related

Kronika 8255396416695154046

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item